Frame 1 (3)

Virtuální kancelář-nabízí skvělé služby pro všechny podnikatele!

Virtuální kancelář nebo virtuální sídlo je skvělou službou pro začínající i dlouholeté podnikatele a firmy, které nepotřebují svou vlastní kancelář a zároveň nechtějí používat své bydliště pro firemní účely.

Virtuální kancelář-jaké jsou její hlavní výhody

Chcete si ušetřit čas i peníze za provoz kanceláře a zároveň potřebujete občas pronajmout například zasedací místnost pro jednání se svými zákazníky nebo obchodním partnery?

Vyzkoušejte alternativní způsob kanceláře, kde nemusíte být fyzicky přítomni a zároveň budete mít všechny administrační služby zajištěné od profesionálně vyškolených pracovníků působících na recepci. Ty vás budou zastupovat v době nepřítomnosti a zároveň spravovat vaší administrativu.

Využití adresy a dalších doplňkových služeb

Objednáním služby virtuální kanceláře můžete používat adresu nebytových prostor jako svou obchodní adresu. Podepsáním smlouvy o jejím vzniku získáte spolu s podepsaným souhlasem o umístění sídla také označení firmy u vestibulu budovy, na poštovní schránce a přímo na nebytovém prostoru.

Prostřednictvím těchto náležitostí budete moci dle platných právních norem České republiky užívat svou novou kancelář a spolu s ní i výhodné doplňkové služby, které jsou ze strany poskytovatele služby každému podnikateli nabízeny.

Virtuální kancelář lze také použít v případě, že chcete rozšířit obchodní činnost do ostatních krajů po celé České republice.

Svou firmu tak za nízké měsíční náklady zhodnotíte a získáte přirozeným způsobem důvěryhodnost u svých nynějších obchodních partnerů.

Prostřednictvím expanze do okolních měst také získáte nové obchodní partnery a možnost nového podnikatelského růstu.

 

Komfortně zařízené nebytové prostory pro každého klienta

Vedle poskytnutí alternativní metody s umístěním sídla společnosti můžete využívat pronájem zařízené konferenční místnosti nebo kanceláře kde se můžete setkat se svými zákazníky, obchodními partnery nebo s orgány státní správy.

V případě potřeby pronajmutí kanceláře z důvodu jednání s úřady ji máte k dispozici zcela zdarma. Pronajmutí kanceláře nebo zasedací místnosti za účely obchodní schůzky s klienty je účtován drobný poplatek dle platného ceníku poskytovatele virtuální kanceláře.

Vedle této možnosti dále společnosti nabízejí doplňkové služby jako například:

  • přijímání poštovních a listovních zásilek
  • otevírání pošty a její následné skenování do e-mailu
  • přeposílání pošty na vámi zadanou adresu
  • přesměrování hovorů
  • vyřizování hovorů
  • informace o vašich návštěvách
  • vyřizování vzkazů

Každý poskytovatel této služby přistupuje ke svým zákazníkům zcela individuálně. Není proto žádnou výjimkou, že vám připraví výhodný balíček doplňkových služeb dle vašich požadavků a představ.

Virtuální kancelář využijí zejména podnikatelé, kteří svou práci vykonávají z domova. Jsou to podnikatelé působící jako architekti, programátoři, tlumočníci nebo copywriteři, ocení ji i firmy, které chtějí rozšířit svou působnost do ostatních měst v České republice. Naopak pokud prodáváte dejme tomu dioptrické brýle či fyzické produkty obecně, pravděpodobně byste se měli poohlížet spíše po kamenném sídle.

Prostřednictvím expanze do okolních měst na území České republiky získáte jednoduchou a přirozenou cestou důvěryhodnost mezi vašimi obchodními partnery.

Otevírá se vám také cesta k novým obchodním příležitostem a získáním nových obchodních partnerů a klientů, cestou, která je v současné chvíli nejlevnější a zároveň nejjednodušší. Veškerou administrativní činnost za vás zařídí vaše virtuální kancelář.

Jakou formou lze kancelář zařídit?

Kancelář si zařídíte během krátké doby snadno a rychle prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, kdy poskytovateli předáte údaje vaší společnosti, a na základě těchto údajů vám bude připravena smlouva, kterou stačí podepsat ať už prostřednictvím návštěvy sídla nebo podepsáním a následným zasláním poštovní zásilkou.

Spolu se smlouvou získáte také souhlas s umístěním sídla společnosti a na základě tohoto dokumentu již můžete používat svou novou adresu.

Ladislav Janků