Frame 1 (3)

Jak na erotickou masáž aneb 9 rad, díky kterým si to užijete oba

Po přečtení tohoto článku budete vědět, jak na erotickou masáž u vás doma. Samozřejmě, pokud se rozhodnete zažít masáž od některé z profesionálek či profesionálů (například z www.pleasure-world.com), získáte tím do základu ještě více zkušeností, než vám dají jen slova! I když se ale budete řídit výhradně níže popsanými radami, budete mít hned spokojenou ženu.

Erotická masáž se stává v rukou partnera mocným nástrojem, který poskytuje mnoho rozkoše. Spojí se tak vědomé dávání a přijímaní lásky s poznáním fyzického prožití vzrušení a touhami vaší drahé polovičky. Můžete si tím zpestřit nebo dokonce vylepšit stereotypní vztah.

Jak na erotickou masáž pro svou ženu

1. Ostříhejte si nehty a ujistěte se, že je nemáte ostré.

2. Koupený masážní olej (můžete použít i v domácnosti běžný olivový olej) ohřejte na teplotu těla. (Doporučuje se použít spíše oleje na vodní bázi, protože nemají v sobě složku, která by mohla dráždit pokožku.)

3. Zvažte použití jedlého oleje, abyste posléze mohl partnerku dráždit jazykem podél erotogenních zón.

4. Při masáži udržujte po celou dobu kontakt s partnerčinou kůží.

5. Místnost by měla mít atmosféru – puštění si nějakou relaxační hudbu, zapálení pár svíček nebo použití vonné tyčinky nebo jiného aromatu, abyste navodil tu správnou nekaždodenní atmosféru.

6. Nesmíte také zapomenout na tepelný komfort partnerky, tedy v místnosti by měla být dostatečně teplo.

7. Ujistěte se, že vás nebude nic rozptylovat – telefony, přirozené světlo, hluk.

8. Vždy mějte po ruce nějaké nápoje – vodu, víno atd.

9. Buďte trpěliví a jemní. Tento proces má být pomalý, aby se zvýšila sexuální touha v obou partnerech.

Jak správně zvládnout erotickou masáž

Pro zvládnutí erotické masáže pro muže i pro ženy je užitečné uvědomit si její hlubší souvislosti, nejen technický postup. Ženám na rozdíl od mužů se tělo naplňuje energií a láskou ve chvíli, kdy se ji partner dotýká v oblasti srdce (hruď, dekolt), v oblasti hlavy (šíje, tváře a vlasy) a na končetinách (dlaně či chodidla). Péče o tyto místa jsou počátkem vzrušení. Pokud chcete vědět víc, můžete si o erotických masážích i přečíst.

Prvním krokem je zahřát si ruce s masážním olejem třením o sebe a pak je položit na nahé tělo své partnerky. Můžete si vybrat jakou část těla chcete kromě intimních partií. Chvilku je tam nechte, než budete pokračovat.

Partnerka na břiše

Pokud partnerka leží na břiše, začněte pomalými a jemnými pohyby masírovat její záda v celé délce, tedy od krku na zadeček a zpět. Toto několikrát zopakujte, než se začněte věnovat zadečku. Jemným kroužením se pomalu vracejte ke krční páteři.

Můžete se pomalu svým tělem přibližovat k jejímu. Při dotekům zad můžete použít tzv. hmat „žehlička“, kdy zatnete ruce v pěst s volným palcem a masírujete partnerku podél páteře.

Partnerka na zádech

Pokud partnerka leží na zádech, začněte partnerku hladit od krku kolem ňader, dále na bříško kolem klína a skončete u špiček na nohou. Několikrát zopakujte, ale vyhněte se prozatím ňadrům a klínu.

Následně se začněte věnovat ňadrům tak, že je začnete krouživými pohyby masírovat a s každým dalším pohybem se přibližujte k bradavkám, které posléze jemně mněte mezi prsty. Pokračujte přes boky ke klínu, kde několikrát přejíždějte z bříška na stehna těsně kolem klína. Hřeb celého večera přichází ve chvíli, kdy začnete prsty zajíždět na stydkou kost a věnovat se vnější stěně klína. Dále můžete začít masírovat její poštěváček a tím se rázem vaše počínání transformuje na sex.

Nezáleží na důvodu, ale u partnerky určitě sklidíte s erotickou masáží úspěch. Každá žena se ráda nechá rozmazlovat, tak vzhůru do toho. Potěšili jste už někdy svou partnerku někdy erotickou masáží a jaká byla její reakce? Nebo se na to teprve chystáte? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a názory.

Ladislav Janků