Daňové poradenství

https://ohkcheb.cz/wp-content/uploads/2021/10/markus-spiske-7PMGUqYQpYc-unsplash-1.png

Daňovým poradenstvím se rozumí poskytování specifických služeb, přičemž hlavním účelem je samozřejmě správné plnění vašich daňových povinností. Dalším výsledkem daňového poradenství by měla být samozřejmě také optimalizace vašich daňových povinností, neboť vyhlášky a zákony se velice často mění.

Společností, které se zabývají daňových poradenstvím, existuje na trhu samozřejmě veliké množství. Jednou z velice oblíbených je pak společnost Fiza, kterou naleznete na stejnojmenných internetových stránkách. Kromě daňového poradenství se zabývá také auditorskými službami nebo ekonomicko-organizačním poradenstvím.

Pokud se však budeme bavit striktně o daňovém poradenství, tak je vám společnost schopna poradit v problematice všech typů daní. Jedná se tedy například o zpracovávání daňových testů u jednotlivých druhů daní, zpracování daňového přiznání k daní z přidané hodnoty.

Dále zpracování daňového přiznání k daním z příjmů, zpracování daňového přiznání z převodu nemovitostí, k daním z nemovitosti samotné a tak podobně. Mezi další služby pak patří samozřejmě samotné daňové poradenství, daňová optimalizace, hlášení intrastatu, zpracování písemných stanovisek a další služby. Sídlo společnosti naleznete v Brně na ulici Hrozňatova 3.

Ladislav Janků