Frame 1 (3)

Daňové poradenství

Daňovým poradenstvím se rozumí poskytování specifických služeb, přičemž hlavním účelem je samozřejmě správné plnění vašich daňových povinností. Smolení daní doma na koleni s propiskou v ruce už dávno není v kurzu – mnohem lepší je nechat to na profesionálech. Dalším výsledkem daňového poradenství by měla být samozřejmě také optimalizace vašich daňových povinností, neboť vyhlášky a zákony se velice často mění.

Společností, které se zabývají daňových poradenstvím, existuje na trhu samozřejmě veliké množství. Jednou z velice oblíbených je pak společnost Fiza, kterou naleznete na stejnojmenných internetových stránkách. Kromě daňového poradenství se zabývá také auditorskými službami nebo ekonomicko-organizačním poradenstvím.

Pokud se však budeme bavit striktně o daňovém poradenství, tak je vám společnost schopna poradit v problematice všech typů daní. Jedná se tedy například o zpracovávání daňových testů u jednotlivých druhů daní, zpracování daňového přiznání k daní z přidané hodnoty.

Dále zpracování daňového přiznání k daním z příjmů, zpracování daňového přiznání z převodu nemovitostí, k daním z nemovitosti samotné a tak podobně. Mezi další služby pak patří samozřejmě samotné daňové poradenství, daňová optimalizace, hlášení intrastatu, zpracování písemných stanovisek a další služby. Sídlo společnosti naleznete v Brně na ulici Hrozňatova 3.

Ladislav Janků