Frame 1 (3)

Poradna pro podnikatele

Poraden pro podnikatele najdete na internetu opravdu veliké množství. Můžete se zde dočíst naprosto všechno a pokud si stále nebudete vědět rady, tak samozřejmě můžete ve většině z nich napsat nějaký dotaz, který vám renomovaní lidé zodpoví.

Jednu z největších podnikatelských poraden v České republice naleznete na internetové adrese poradna.podnikatel.cz. Pokud se podíváte na tyto internetové stránky, tak v horní části naleznete hlavní menu, které je rozděleno na několik kategorií podle toho, čím se zabývají.

Jedná se tedy například o kategorie Start podnikání, Obchod a marketing, Daně a účetnictví, Peníze a úspory, Právo a zákony, IT a eByznys a tak podobně. Stránky jinak fungují jako forum, takže sem můžete v klidu psát své dotazy, na které vám odpovídají buď další uživatelé nebo renomovaní odborníci. Je však nutno říct, že pokud vznesete dotaz do odborné porady, tak to není zdarma. Nejnižší cena za zodpovězení dotazu je sto čtyřicet devět korun, přičemž odpověď je zajištěna do sedmdesáti dvou hodin, vyjma svátků a víkendů.

Pokud se chcete jen poradit s ostatními uživateli, tak to je samozřejmě zadarmo.

Ladislav Janků