Frame 1 (3)

Právní poradna on-line pro podnikatele

Právních poraden je v dnešní době na internetu opravdu veliké množství. Jeden z velice oblíbených portálů naleznete na internetové adrese pravopropodnikatele.cz. Jestliže se na tyto stránky podíváte, tak v horní části naleznete hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií. V prvé řadě se tedy jedná o právní služby online.

Tento portál je zaměřený především na online podnikání a právní poradenství v oblasti IT. Všechna doporučení jsou předávána v podobě smluvních dokumentů, právních doporučení, vyjednávání s protistranou, poradenství, asistenci při registračních řízeních, jednání v zastupování atp.

Služby jsou zde navíc dostupné dvacet čtyři hodin, každý den v týdnu včetně víkendu. Na výběr máte opravdu hodně možností za velice dostupné ceny. Jestliže například budete potřebovat vypracovat nějakou smlouvu nebo pouze zkontrolovat stávající, všechno může proběhnou online bez toho, aniž byste museli navštívit kancelář.

Smlouvy jsou zpracovávány obvykle během jednoho až dvou dnů, přičemž samozřejmě záleží na náročnosti. Počáteční nacenění je samozřejmě zdarma, abyste si udělali prvně představu, na jaké peníze vás daná služba vyjde. Na stránkách si můžete také nějaké právně doporučené postupy sehnat zdarma.

Ladislav Janků