Frame 1 (3)

Právní poradna zdarma

Právních poraden, ve kterých si můžete zdarma nechat poradit, je v dnešní době na internetu opravdu veliké množství. Jednu velice oblíbenou naleznete na internetové adrese mojepravniporadna.cz. Jedná se tedy o bezplatnou právní poradnu, která může všem svých návštěvníkům nabídnout právní všestrannou pomoc zdarma.

Zdarma zde naleznete návody, právní rady a vzory dokumentů. Pojďme se podívat, jak správně zadávat dotazy do těchto poraden.

V prvé řadě musíte svůj dotaz samozřejmě správně formulovat a s co možná největšími detaily popsat situaci, ve které se nacházíte nebo se budete nacházet.

Zaměřte se také ve veliké míře na popsání základní vztahu, kterého se dané věci týkají. Pokud budete chtít zadat dotaz, jednoduše klikněte na kontaktní formulář “Zadejte dotaz.” Samozřejmě je také možné, že věc, na kterou se konkrétně ptáte, již byla někdy v minulosti na této právní poradně zodpovězena.

Využijte proto ještě před odesláním dotazu fulltextového vyhledání webu, které naleznete v horní části po pravé straně stránek. Jinak všechny dotazy jsou stránkách rozděleny do několika kategorií podle toho, jakého práva se týkají.

Ladislav Janků