Frame 1 (3)

Erotické podprsenky vám zvednou poprsí i sebevědomí!

Erotické podprsenky a erotické spodní prádlo patří mezi kousky oděvů, které mohou výrazně ovlivnit ženské sebevědomí, a také nažhavit domácí erotickou atmosféru. Jaké kousky jsou v erotickém prádle momentálně v kurzu? Pokud chcete vědět víc, nechte se inspirovat!

Erotická podprsenka se sexy krajkou

Mezi evergreeny, které si pořád drží svoji pozici mezi módními trendy designu spodního prádla, je bezesporu krajka.  Ta může být jediným materiálem, který je na spodní prádlo použitý. Velmi trendy jsou také podprsenky i kalhotky které kombinují krajku a satén. Krajka je také často používána jako okraj podprsenky, kalhotek a nebo jako lem saténové košilky nebo sexy župánku.

Podprsenky na podporu horního objemu

Ne každé ženě byl do vínku dán dokonalý tvar a ideální velikost poprsí. Díky vynálezu podprsenky se ale mohou ve společnosti cítit daleko komfortněji! Tleskáme autorům prvních podprsenek, jimž ale v historii předcházely korzety. Ty měly podobný efekt na optickém zvýraznění ženského dekoltu. Dnes existuje několik variant, jak podpořit a opticky zvýraznit velikost ňader:

  • výztuž z kovových kostic
  • molitanové vycpávky
  • push-up efekt prostřednictvím střihu podprsenky
  • tvarované košíčky.

Sexy podprsenky na každou příležitost

Tvar, střih, typ a barvu podprsenky samozřejmě volíme podle příležitosti, kam se chystáme. Musí také odpovídat róbě nebo oděvu, který si chystáme obléknout.

Večerní šaty do společnosti

Pod nimi by podprsenka měla být vidět co nejméně. Jedinou výjimkou je snad lehce odhalená podprsenka s krajkou pro případ, kdy naopak chceme, aby byla viditelná. Pozor však na celkový dojem a nechtěný laciný efekt! Do národního  divadla ji raději nevolíme. 

Pod večerní šaty s holými zády nebo rameny je třeba zvolit podprsenku, která nesjíždí a je jištěná buď silikonovými ramínky, nebo silikonovým páskem. Obojí  podprsenku zafixuje proti sjíždění a pohybu.

Existují i samostatné košíčky, které se dají přitisknout přímo na poprsí. Dokážou obdivuhodně držet ňadra ve zpevněné poloze a působit tak dojmem opravdu pevného poprsí.

Sexy podprsenka pro domácí svádění

Tady se již otevírá daleko více možností pro střih, barvu i použitý materiál. Každý si může vybrat podle svých preferencí:

  • Sexy dračice podpoří spodní prádlo v červené nebo černé barvě, které naznačují, kam až žhavý večer může zajít. 
  • Dámy s pevným, nebo dokonce umělým poprsím se většinou nebojí odvázat. Na velkém horním objemu se nádherně vyjímá podprsenka z elastické krajky. 

Sexy spodní prádlo můžete doplnit také erotickou košilkou nebo saténovým župánkem. a kde hledat? Inspirovat se můžete také na výstavě erotiky a spodního prádla.

Korzety stále v módě

Kromě podprsenek, které opticky dokážou udělat s tvarem poprsí doslova zázraky, jsou stále v popředí zájmu žen a samozřejmě i módních návrhářů klasické korzety. Ty na jedné straně zužují pas a na straně druhé dávají  vyniknout hornímu objemu. Korzety jsou většinou ušity z kombinovaných materiálů a jejich pořízení nebývá úplně levnou záležitostí. Jejich kvalita a efekt však stojí za vstupní náklady. Korzety a módu ve stylu spodního prádla miluje také módní ikona Madonna.

Jaké erotické prádlo bychom našli ve vašem šatníku? Napište nám, jak dlouho vám jej váš partner dovolí nechat oblečené. Jaká barva je podle vás nejvíce sexy?

Ladislav Janků